Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Jakość i niezawodność - drzwi wewnętrzne Prado

Jakość i niezawodność - drzwi wewnętrzne Prado

2018-02-21 09:22

POL-SKONE od początku swego istnienia, czyli przez przeszło 27 lat na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie swoje wyroby produkuje z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, mając na uwadze trendy rynkowe, wzornicze oraz potrzeby i marzenia Klientów.
 
Jakość i niezawodność
Kolekcja drzwi wewnętrznych PRADO, wyróżniona znakiem jakość i niezawodność 2017, zawiera siedem wzorów skrzydeł, umożliwiając dopasowanie drzwi do najbardziej wyszukanych wnętrz. Bezprzylgowy system zastosowany w kolekcji PRADO jest oryginalnym sposobem na optyczne powiększenie przestrzeni mieszkania. Konstrukcja sprawia, że całe „chowają” się w ościeżnicy, tworząc z nią jednolitą płaszczyznę, a zawiasy pozostają ukryte między futryną i skrzydłem. Takie rozwiązanie tworzy niepowtarzalną atmosferę, funkcjonalność, a przede wszystkim jest kluczem do kształtowania ekskluzywnych wnętrz.
 
Industrialny szyk i nowoczesne inspiracje
W kolekcji PRADO stworzyliśmy dwa sposoby łączenia opasek ościeżnic drewnianych. Klasyczny, pod kątem 45° – spotykany w zdecydowanej większości polskich domów, oraz nowoczesny, pod kątem 90°. System bezprzylgowy sprawia, że drzwi wydają się bardziej masywne od standardowych w systemie przylgowym, a tym samym optycznie powiększają przestrzeń. Powierzchnia skrzydeł PRADO zawiera powłokę zabezpieczającą przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych. Jest szczególnie polecana do budynków użyteczności publicznej, gdzie stolarka używana jest warunkach intensywnej eksploatacji. Kolorystyka LAMISTONE w kolorach wiązu bielonego, piaskowego i szarego oraz SILKSTONE w kolorach nugatu jasnego, antracytu Royal i jesionu polskiego umożliwia dopasowanie drzwi do niemal każdego wnętrza, a tym samym pozwola stworzyć aranżację w stylu modernistycznym, industrialnym bądź futurystycznym.
 

Autor: Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.