Strona główna >> Nowości - lista artykułów >> Czas na loft!

Czas na loft!

2021-02-03

Drzwi w domu pełnią ważną funkcję użytkową. Zdecydowanie są jednak także ciekawym elementem wystroju i mogą świetnie współgrać z innymi elementami wnętrza podkreślając jego charakter.
 
fot. Pol-Skone, drzwi Lofty

drzwi Lofty drzwi Lofty
Nowoczesne połączenie drewna i czerni to obecnie silny trend we wnętrzach. Świetnie sprawdza się w przestrzeniach loftowych. Czerń dodaje drewnianej fakturze głębi, a w przypadku drzwi sprawia, że są one wyraźniejszym elementem aranżacji. To połączenie doskonale prezentuje się w modelu Lofty z kolekcji marki Pol-Skone. Powierzchnia skrzydła wykończona jest okleiną z kolekcji ECO TOP, LAMISTONE CPL, SILKSTONE w wybranym dębowym odcieniu lub naturalnymi okleinami. Naturalny wzór drewna dębowego idealnie komponuje się z czarną ościeżnicą i czarnymi okuciami tworząc w całości niepowtarzalny efekt.
 
Niezaprzeczalnie czerń świetnie komponuje się z drewnem – to połączenie ze względu na niepowtarzalny wygląd będzie zdecydowanym akcentem w każdym wnętrzu. Entuzjaści prostych, eleganckich form znajdą w kolekcjach marki Pol-Skone wiele ponadczasowych projektów nawiązujących do tej stylistyki. Dla nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni idealnym rozwiązaniem są skrzydła drzwiowe z kolekcji Espina. To modele fornirowane z charakterystycznym jodełkowym wzorem – kolejnym z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich miesięcy. Linia wzbogacona została o model z asymetrycznie przesuniętym desenie oraz dodatkowym przeszkleniem z zastosowaniem białej lub w czarnej szyby - dostępne także z czarną ościeżnicą.
 
fot. Pol-Skone, drzwi Espina W01 szyba hartowana; drzwi Espina W01 szyba laminowana czarna

drzwi Espina drzwi Espina

Autor: Małgorzata / DDD
Źródło: Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>