Strona główna >> Usługi

Usługi

Wiemy jak dobrać produkt spełniający Twoje oczekiwania – w każdym specjalistycznym sklepie DDD Dobre Dla Domu do Twojej dyspozycji są profesjonalnie przygotowani pracownicy. Pomogą w wyborze odpowiednich paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi. Zaprezentują towar dostępny u producentów, pokażą dostępne próbniki, odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w kwestiach technicznych.
 
Potrzebujesz informacji o wybranym produkcie? Skontaktuj się z wybranym sklepem DDD Dobre Dla Domu >>>.

Indywidualny projekt wnętrza dostosowany do potrzeb mieszkańców? Oczywiście! – projektanci wnętrz są do dyspozycji Klientoww naszych salonach. Jeżeli potrzebujesz z pomocy projektanta – skontaktuj się z wybranym sklepem, który poinformuje w jakim terminie można skorzystać z fachowej pomocy w zakresie projektowania wnętrz.

Znajdź projektanta >>>

Usługa pomiaru pozwoli Ci uniknąć problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie w umówionym terminie, zmierzą dokładnie pomieszczenie lub otwory drzwiowe. Określą przy tym ilość i parametry potrzebnych produktów. Usługa pomiaru jest szczególnie przydatna, gdy montaż ma nastąpić w pomieszczeniu o niestandardowej bryle - z wnękami, filarami itp.
 
Potrzebujesz pomiaru? Skontaktuj się z wybranym sklepem DDD Dobre Dla Domu >>>.

Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest zawsze ustalany indywidualnie – zależy on od rodzaju, wymiarów, ciężaru i ilości zamówionych produktów. Zamówienie możesz także odebrać osobiście w sklepie – od naszych pracowników otrzymasz informacje o rozmiarze i wadze opakowań.
 
Inne sposoby dostarczenia zamówionego towaru / przesyłka kurierska etc/ należy ustalać bezpośrednio ze sklepem w którym realizowana jest transakcja.
 

Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest przez certyfikowane grupy montażowe.

Zakup towaru z usługą to także oszczędność ok 12% ceny produktów, ponieważ przy zakupie produktów z usługą montażu obowiązuje 8% stawka podatku VAT zarówno na usługę oraz zakupiony towar
Cena montażu jest ustalana przez sklep indywidualnie z każdym klientem na podstawie przeprowadzonego wcześniej pomiaru pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane panele, bądź podłogi drewniane (w przypadku drzwi dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego).

Potrzebny montaż drzwi lub podłogi? Skontaktuj się z wybranym sklepem DDD Dobre Dla Domu >>>.

DDD Dobre Dla Domu w swojej bogatej ofercie posiada produkty najwyższej jakości. Montaż tych produktów realizowany jest przez profesjonalne ekipy montażowe. Wszystkie produkty i usługa montażu objęte są odpowiednimi gwarancjami. 

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.